lt ru
+370 52405444
+370 6 788 55 18, +370 4 634 50 09
Partneriai Mūsų draugai ir verslo partneriai

advilex-logo

Ribotos atsakomybės bendrovė „Advileks“ teikia visą spektrą teisinių ir buhalterinės apskaitos paslaugų tiek vykdantiems veiklą juridiniams asmenims, tiek individualiems verslininkams Baltarusijos Respublikoje, Rusijoje, Jungtinėje Karalystėje, Lenkijoje ir Lietuvoje.

 

 

 

 

Litiksa logo

 

 

UAB “Litiksa” Lietuva užsiima didmenine prekyba laivų ir automobilių alyvomis . Detalesnę informaciją rasite www.litiksa.lt

 

 

 

 

 

download   Žurnalas  «За границу» –   naujausios informacijos vadovas apie keliones į užsienį iš Baltarusijos siekiant apsipirkti, pailsėti, pakeliauti ar verslo tikslais. Šiuo žurnalu jūs galite gauti prieigą prie auditorijos, kuri nesinaudoja internetu arba mėgsta gauti koncentruotą informaciją, o ne ieškoti jos. Mėnesinio žurnalo tiražas 21.500 egz. Platinama TIK tarp keliaujančių į užsienį. Skaitytojams žurnalas NEMOKAMAS.

 

 

download  Interneto svetainė www.zagranicy.com–  nuolaidos ir akcijos Lietuvoje ir Baltarusijoje, skirtos vartotojams iš Baltarusijos. Jį įvertins norintys sutaupyti, naudotis nuolaidomis ir dalyvauti įvairiose akcijose. Čia skelbiami kuponai nuolaidoms lietuviškose parduotuvėse, viešbučiuose, grožio salonuose ir kitus. Informacijos talpinimas reklamuotojams nemokamas.

© 2016 ISMIRA GROUP